Tęcza Augustów - strona nieoficjalna

Podsumowanie Sezonu

• autor: Kolejorz11, 2015-11-16 09:56

Po ostatnim meczu w rundzie jesiennej w którym Tęcza dość łatwo poradziła sobie z rezerwami Warki zwyciężając na własnym terenie, aż 5:1; podopieczni Tomasza Dutkowskiego uplasowali się ostatecznie na szóstym miejscu w tabeli z 19 pkt i z bilansem 6 zwycięstw 1 remisu i 5 porażek. Biorąc pod uwagę, iż po ostatnim sezonie opuściło nasz klub aż 8 zawodników, to przyzwoity wynik.Tylko dzięki powrotom kilku piłkarzy po latach nieobecności i oczywiście młodzieży, klub  mógł kontynuować swą wieloletnią tradycję.

Remisowo w Augustowie

• autor: Kolejorz11, 2015-10-30 23:33

Wynikiem 2:2 zakończył się mecz przeciwko Iskrze Zbrosza Duża. Kilka osłabień kadrowych nie wpłynęło źle na naszych piłkarzy, wręcz przeciwnie zadziałały mobilizująco. Zmiennicy wykazali się walecznością, co zaowocowało dwoma strzelonymi bramkami. Warto wyróżnić naszego bramkarza który pokazał trenerowi, że warto na niego stawiać. Bramki dla nas strzelali bracia R.Modliński i A.Modliński.

Na prośbę jednego z kibiców lokalnej Gieksy, wracamy do przegranego spotkania w derbach.

Od początku było widać, że nie będzie to zwykły mecz. Duża jak na nasz obiekt frekwencja kibiców (głównie gości) dodawała smaku temu spotkaniu. Od pierwszych minut goście próbowali sforsować bramkę strzeżoną przez J.Marka i prawie się to im udało. Piłka po wyrzucie z autu skoczyła niefortunnie przed polem bramkowym i zmierzała do bramki dezorientując troszeczkę naszego golkipera, lecz w porę interweniował zapobiegając niebezpieczeństwu. W końcu goście dobili swego, wykorzystując gapiostwo naszych obrońców i zdobyli bramkę. W pierwszej połowie znakomitą sytuację zmarnował "Maksio" po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika posłał piłkę wysoko nad bramką.
Wysoka nieskuteczność niestety utrzymała się też w drugiej połowie. W jednej i drugiej ekipie brakowało szczęścia, albo świetnie zachowywali się bramkarze. Kolejne akcje marnował jeden z naszych najlepszych strzelców "Bubu" obijając jedynie słupek. I mecz zakończył się klęską. Jedyne co może cieszyć to fakt, że piłkarsko wyglądaliśmy trochę lepiej. Potrafiliśmy wypracowywać sytuację wymianą piłki w środku pola,lecz brakowało przysłowiowej kropki nad "i" u naszych napastników. Rywali natomiast można pochwalić za sztywne trzymanie się taktyki gry z kontry w przewadze.

Kolejna "pogoń" Tęczy

• autor: Kolejorz11, 2015-10-19 09:41

Dokładnie trzy tygodnie temu z meczem z GKS Chynów kibice Tęczy mogli doświadczyć jak wielka jest determinacja i wiara we własne umiejętności graczy z Augustowa. W Klwowie spotkanie było równie dramatyczne.

Pierwsza porażka

• autor: Kolejorz11, 2015-10-10 18:54

Juniorzy do czwartku był niepokonaną drużyną w swojej lidze niestety porażka z lokalnym  KSem była bardzo bolesna bo goście wbili aż 5 bramek. Mimo wyniku 5:1 wynik prawie do końca był nieroztrzygnięty. Dodajmy również, żę nasza drużyna borykała się z dużymi brakami kadrowymi.

Porażka boli, lecz nie ma co się załamywać bo już w niedziele kolejny mecz w wykonaniu naszej młodzieży. Tym razem podopieczni Marcina Pieniążka zmierzą się z na wyjeździe z Gryfem Policzna.

Juniorzy idą po kolejne zwycięstwo

• autor: Kolejorz11, 2015-10-07 11:52

Już jutro (tj. czwartek) o godzinie 16:30 nasi juniorzy będą podejmowali lokalnych rywali z warki.

Wygrana w Odrzywole

• autor: Kolejorz11, 2015-10-06 11:20

W niedzielnym meczu podopieczni Tomasza Dutkowskiego zdobyli komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu z Blaskiem Odrzywół.Wynik zakończył się wynikiem 3:2 i jest to nasze 3 zwycięstwo z rzędu. Trzeba przyznać, że mimo ostatniej pozycji w tabeli gospodarze zaprezentowali się przyzwoicie.

Bramki dla Tęczy zdobyli: J.Marek, P.Modliński oraz A.Traczyk

Wygrana w pierwszym sparingu!

• autor: Reksio, 2015-02-09 20:29

W pierwszym sparingu po przerwie zimowej podopieczni Tomasza Dutkowskiego pokonali na sztucznym boisku w Grójcu zespół Ks-u Lesznowola 2:0. Bramki dla Tęczy zdobyli zawodnik testowany i Michał Jopek (z karnego).

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tęcza AugustówIskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów 2:2 Iskra Zbrosza Duża